StolArt

O firmie

Ponad 25 lat doświadczenia!

O firmie

O nas

Stol-Art jest firmą rodzinną, świadczącą usługi stolarskie na indywidualne zamówienie od ponad 25 lat. Doskonale wyposażony warsztat z suszarnią i lakiernią, w połączeniu ze znajomością nowych technologii oraz bieżących trendów, pozwalają nam na wykonanie każdego zlecenia. 

Historia

Firma Stol-Art swoimi korzeniami sięga 1989 roku, kiedy to pierwszy wyrób trafił do zadowolonego klienta. Wraz z upływem czasu firma zaczęła się rozwijać, bogacąc się o nowe doświadczenia i techniki obróbki drewna. W roku 2009 nasz park maszynowy przeszedł gruntowną modernizację, większość maszyn została wymieniona na nowe, reszta poddana przeglądowi. W tej chwili dzięki swojej wieloletniej praktyce, zgromadzonej wiedzy, wdrożeniu nowych technologii produkcji i precyzji maszyn jesteśmy w stanie przekazać w Państwa ręce wyroby najwyższej jakości.

Technika

Korzystamy z najlepszych surowców (drewno krajowe oraz egzotyczne), współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami elementów montażowych takich jak prowadnice do szuflad, zawiasy meblowe, kosze cargo, łączniki drewno/drewno jak i drewno/beton. Używamy bardzo twardych, dwuskładnikowych lakierów akrylowych. Oklejamy i wyginamy drewno zarówno w w prasach próżniowych, jak i w sposób tradycyjny.